Özet
Spider-Man: Shattered Dimensions, efsanevi Spider-Man hikâyelerinden dört dramatik olarak farklı evrende geçen, her birinde benzersiz beceri ve güçlere sahip ayrı bir Spider-Man'in yer aldığı tek bir özgün hikayede heyecan dolu, aksiyon dolu bir macera sunuyor. Oyuncular, yemyeşil ormanlardan tozlu çöllere, çeşitli kentsel arazilere kadar, Spider-Man oyununda daha önce hiç görülmemiş yeni lokasyonlara taşınacaklar. Övgüyle karşılanan çizgi roman yazarı Dan Slott, oyuncuları, parçalanmış ve paralel evrenler arasında hızla yayılan Düzen ve Kaos Tabletinin büyülü enerjisini kontrol altına alma görevine götürürken, gerçekliğin dokusunu yeniden kurma çabasında hayranların favori kötü karakterleriyle savaşmalarını sağlıyor.
Spider-Man Serisi
Marvel HQ
2023
Marvel's Spider-Man Remastered
2020
Marvel's Spider-Man: Silver Lining
2018
Marvel's Spider-Man: New Game Plus Update
2018
Spider-Man: Ultimate Power
2014
To the Rescue
2012
HeroClix TabApp ASM
2012
The Amazing Spider-Man
2012
Spider-Man: Edge of Time
2011
Zen Pinball: Spider-Man
2010
Pinball FX2: Marvel Pinball
2010
Spider-Man: Shattered Dimensions
2010
Spider-Man: Web of Shadows
2008
Spider-Man 3: Escape the Sandman
2007
Spider-Man: 003 - Black Suit Mod: Attitude Adjustment
2007
Spider-Man 3 Action
2007
The Amazing Spider-Man in the Villain Round-Up
2006
Marvel Heroes
2006
Dangerous Pursuit
2005
In Harm's Reach
2005
Ultimate Spider-Man
2005
Spider-Man 2: Web of Words
2004
Spider-Man 2: The Snap Game
2004
Spider-Man 2
2004
Spider-Man 2: Enter Electro
2001
Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes
1999
Spider-Man: Revenge of the Spider-Slayers
1994
Spider-Man and Venom: Maximum Carnage
1994
Marvel Spider-Man
1991
Spider-Man
1982
Spider-Man 4
Marvel's Spider-Man: The Great Web
The Amazing Spider-Man: Countdown to Doom
Benzer Oyunlar
1 / 0